Akumuliatorius TROJAN 27TMH 115Ah

Akumuliatorius TROJAN 27TMH 115Ah

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Trojan 27TMH gilaus iškrovimo akumuliatorius valčių varikliams. Tai techniškai vieni pažangiausių akumuliatorių rinkoje, siūlantys didžiausią ciklų skaičių lyginant su kitais skysto elektrolito gilaus iškrovimo akumuliatoriais.

Trojan gamintojas yra inovatyvių sprendimų lyderis gamyboje. Trojan patys kuria akumuliatorius savo mokslinėse laboratorijose, visuomet ieško priimtiniausių ir naujausių sprendimų gamyboje, taip nuolat pasiūlydami geriausius produktus rinkoje. 

Šie tinkamai prižiūrimi Trojan 27TMH akumuliatoriai valtims gali tarnauti net 6-8 metus!

Techniniai parametrai:

Talpa: 115 Ah

Svoris: 28 kg

Matmenys: 323x168x235 mm

Įtampa: 12V

Garantinis laikotarpis: 12 mėn.

Gamintojas: Trojan, pagaminta JAV


Apie Trojan 27TMH gilaus iškrovimo akumuliatorių valtims:

Maksimalus darbinis našumas

TROJAN Alpha Plus yra patentuotos sudėties, didelio tankio švino pastos (lydinio) ruošimo technologija, sukurta užtikrinti nepriekaištingą baterijos veikimą. Ji optimizuoja aktyviosios medžiagos poringumo pasiskirstymą ir užtikrina jos efektyvesnį panaudojimą, kas sąlygoja ilgesnį baterijos veikimą ir geresnes charakteristikas. TROJAN T2 technologijai priklauso ir patentuotas papildomų metalo agentų (priedų) įvedimas į aktyviąją švino masę, dėl ko smarkiai pagerėja Alpha Plus technologijos elektrocheminės savybės. Alpha Plus su T2 technologija padidina tiek ilgalaikę, tiek faktiškai atiduodamą talpą, dėl ko akumuliatoriai gali sukaupti ir atiduoti daugiau energijos per savo gyvavimo laikotarpį. Ir čia slypi pagrindinė priežastis, kodėl TROJAN nuolat lenkia konkurentus. Vienas iš esminių šios technologijos techninių aspektų yra firmos Dynel technologinių nano siūlų panaudojimas fiksuojant švino masę, todėl ji ilgiau išlieka aktyvi, porėta ir nenukrenta. Nėra daugiau gamintojų, kurie naudotų tokią pažangią technologiją.

Mažesnės prastovos

TROJAN plokštelės technologiją sudaro iš švino ir stibio lydinio pagamintas tinklelis (karkasas), sukurtas specialiai naudoti su Alpha Plus ir T2 technologijomis. Stačiakampės - tinklinės struktūros dėka nepaprastai gerai sukimba Alpha Plus technologijos švino pasta (lydinys) ir plokštelės karkasas. Masyvus karkasas sustiprina plokštelę ir sumažina korozijos atsiradimo tikimybę. Dėl plokštelės formos ir profilio, srovė per plokštelę teka geriau, todėl yra užtikrinamos išskirtinės kokybės akumuliatoriaus savybės, sumažėja prastovų ir bendros techninės akumuliatorių priežiūros sąnaudos.

Ilgesnis Baterijos tarnavimo laikas

Išimtinai tik TROJAN akumuliatoriuose yra naudojamas pažangusis Maxguard T2 separatorius. Jo daugiabriaunis dizainas gerokai ilgiau išlaiko atvirus rūgšties kanalus, todėl ilgiau vyksta elektrocheminiai procesai ir sumažinama nuosėdų kaupimosi (stratifikacijos) rizika. Maxguard gaminamas iš patentuotos gumos pagrindo medžiagos, kuri neleidžia stibiui pereiti iš teigiamos į neigiamą plokštelę (tokios apsaugos neturi dauguma konkurentų gaminamų baterijų). Papildomai sustiprintos ir storos nugarinės sienelės užtikrina separatoriaus tvirtumą ir atsparumą cheminei bei fizinei degradacijai, todėl baterijos tampa gerokai patikimesnės ir sumažėja gedimų rizika. Pažangusis TROJAN Maxguard T2 separatorius ilgai išlieka našus, prailgina baterijos tarnavimo laiką ir žymiai sumažina eksploatacines sąnaudas.

Paprasti sprendimai, prailginantys saugų tarnavimo laiką

TROJAN gamyboje naudoja ir tokius paprastus dalykus, kaip kad nuosėdų gaudyklės: senstant akumuliatoriui, natūraliai susidaro aktyviosios masės nuosėdos, kurios krenta ant celių dugno. Paprastai visi akumuliatoriai turi gaudykles, kurios leidžia kauptis tam tikram kiekiui šių nuosėdų. Tačiau, jeigu akumuliatorius naudojamas neintensyviai, tačiau labai ilgą laiko tarpą, gali susikaupti daug tokių nuosėdų ir jos galiausiai pradeda trumpintis. Tuomet išsipučia celės korpusas ir pradeda vykti tokie nemalonūs reiškiniai kaip aitraus sieros kvapo sklidimas, dažnai juodame dūmų fone ir kt. Kad išvengti šio proceso, TROJAN sumontavo skirtukus nuosėdų gaudyklėse ir tokiu būdu nesusidaro vientisa nuosėdų masė, elektros srovė negali tekėti ir trumpo jungimosi tikimybė praktiškai išnyksta. Atrodo paprastas sprendimas, tačiau jis yra gyvybiškai naudingas ir svarbus gilaus ciklo baterijose, nes jeigu baterija nuolat dirba neprižiūrėta ir gilaus iškrovimo sąlygose (t.y. retai pilnai pakraunama), nuosėdų susidaryti gali tikrai daug.


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 27TMH
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 239.00€

Žymos: trojan, akumuliatorius, 27tmh