DĖMESIO! Rugpjūčio 10-14d. parduotuvė UTENOJE nedirbs.

Trac elektrinis inkaro pakelėjas iki 13.6 kg + pultas

-14% Trac elektrinis inkaro pakelėjas iki 13.6 kg + pultas

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Elektrinis inkaro pakelėjas TRAC - gervė (2 dalių) su nuotolinio valdymo pultu (distanciniu)
Reikiama srovė - 12 V
Maksimalus inkaro svoris - 13,6 kg
Galingas, su nuotolinio valdymo pultu
Lengvai valdysite savo inkarą prie jo net nepriėję, tiesiog rankoje užteks turėti nuotolinio (distancinio) valdymo pultelį, taip pat jį galite tvirtinti jums patogioje vietoje.

Platesnis bendrinis TRAC elektrinių inkaro pakėlėjų - nuleidėjų (gervių) aprašymas pateikiamas žemiau.

Amerikietiški moderniausi pasaulyje TRAC firmos elektriniai inkaro Pakelėjus/Nuleidėjus jau Lietuvoje. Nuo šiol inkarą galima nuleisti, pakelti ar dreifuoti nuo jo, t.y. valdyti inkarą, neištraukiant rankos iš kišenės! Nes dauguma TRAC modelių turi ne tik integruotą bet ir distancinį belaidį valdymo pultelį, kurį patogu laikyti kišenėje. Tai netik maksimalus komfortas, bet ir Jūsų stuburą, rankas saugantis ir tausojantis įrenginys!

Visuose šiuose TRAC irenginiuose yra integruotas automatinio sustojimo mechanizmas, kuris suveikia kai inkaras yra iki galo pakeliamas ir užsifiksuoja reikiamoje padėtyje.  Šie inkaro Pakelėjai/Nuleidėjai išsisikiria ne tik variklio patikimumu, aukščiausios kokybės plieno krumpliaračiais, patogiu valdymu, bei puikiu dizainu, bet ir tuo, kad daugumos modelių variklis gali būti montuojamas atskirai nuo gervės. Vadinasi, pats variklio mechanizmas gali būti sumontuotas ten kur patogiau jį valdyti ar yra laisvos vietos, o virvės gervė gali būti montuojama per atstumą, prie laivo borto. Inkaro Pakelėjas/Nuleidėjas dirba nuo 12V srovės, tai yra nuo įprasto akumuliatoriaus naudojamo echalotui ar elektriniam varikliui. Prekiaujame skirtingų kelemųjų galių modeliais: iki 9,00 kg ir iki13,6 kg.

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: TRAC-14kg-pultas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 239.00€
  • 205.00€

Žymos: trac elektrinis inkaro pakelejas