Helix 7 Chirp SI GPS G2N echolotas

-14% Helix 7 Chirp SI GPS G2N echolotas

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Humminbird Helix 7 CHIRP SI GPS G2N echolotas iš funkcionaliausios ir tobuliausios G2N serijos tarp Humminbird Helix echolotų.

Turbūt natūraliai kyla klausimas kuo gi skiriasi šis echolotas nuo G2 serijos to pačio sonaro Helix echoloto. Nors pavadinime skiriasi tik viena raidė (G2 - G2N), tačiau funkcionalumas tiesiog tobulas. Taigi esminiai G2N serijos privalumai kurie yra šiame Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N echolote bet nėra Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2:

 • i-Pilot Link - galimybė echolotą sujungti su Minn Kota varikliais turinčiais i-Pilot Link funkciją (pvz. Terrova, Ulterra). Jūsų variklis jus plugdys tiesiog pagal gylio kontūrus pasirinktus jūsų žemėlapyje. Galite atsipalaiduoti ir nesivarginti vairuojant. Taip pat galite plaukti į norimą tašką, pasirinktą jūsų Humminbird echolote.
 • 360° Imaging - galimybė pasijungti 360° sonarą, matykite viską kas yra aplink jus. Su šiuo sonaru žuvį pamatysite pirmiau, nei ji pamatys jus, skenuokite ne tik laivo gale ar po juo esantį vaizdą, tačiau ir priekį. Platesnis aprašymas žemiau.
 • Ethernet, Bluetooth, Wireless, Networking, NMEA2000 - visa tai yra šiame viename echolote Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N.

Atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus HD 800H x 480V, 7" 256 spalvų ekranas su apšvietimu. 

Tai vienas pažangiausių pasirinkimų tarp Lietuvos rinkoje esančių echolotų. Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Nesudėtingai valdomas, aukščiausios kokybės Humminbird produktas.

Helix 7 Chirp SI GPS G2N echoloto išskirtinumas - SideImaging sonaras. Matysite ne tik kas yra po jūsų valtimi/laivu, bet ir šonuose. Skenavimas su SideImaging (SideScan) į kiekvieną pusę net iki 73 m, taigi nuo vienos iki kitos pusės soanaras padengia net iki 146 m. Žymiai patogiau pažinti vandens telkinį, aptikti objektus ant dugno, galite matyti gerokai daugiau nei įprastai. Iškart galite pažymėti taškus kur norėsite vėliau nuvykti, kuriuos bet kada vėliau galėsite matyti savo žemėlapyje. Platesnis aprašymas ir atvaizdavimas - žiūrėti žemiau.

Šiame echolote taip pat yra integruotas DownImaging sonaras. Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją ir visa tai bus atvaizduojama kaip paveiskliuke! Šiomis dienomis renkantis echolotą sunku jį įsivaizduoti be šios Humminbird Down Image atvaizdavimo funkcijos. Daugiau informacijos apie šį sonarą žiūrėkite žemiau.

CHIRP DualBeam Plus sonaras echolotuose Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N suteikia pagrindines reikiamas funkcijas, o SwitchFire sonaro funkcija dar labiau pagyvina vaizdą. Su Chirp sonaro atvaizdavimu matysite dar daugiau skirtingų padengiamų plotų, ryškesnis vaizdas, lengviau atskiriami objektai kai yra keli vienoje vietoje.

Skenavimo galimybės galimos esant ir 48 km/h (30mph) greičiui, tačiau geriausias ir ryškiausias atvaizduojamas echoloto vaizdas yra esant iki 2-9 km/h (1-6mph) greičiui.

Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N yra integruotas GPS, kurio pagalba galite naudoti vandens telkinių žemėlapius ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Galite susižymėti savo mėgstamas žvejybos vietas, aptiktus objektus ir vėliau juos bet kada matyti savo žemėlapiuose. Palaikoma net iki 47 maršrutų (kiekvienam iki 20000 taškų). Plaukiamas kelias nuolat įrašinėjamas, taigi galėsite bet kada peržiūrėti be papildomo skenavimo "praplaukimo" (reikalinga tuščia kortelė).

AutoChart Live funkcija - susikurkite žemėlapius patys arba atnaujinkite jau turimus.

Šiuose echolotuose taip pat yra galimybė atnaujinti programinę įrangą.

Vienas geriausių pasirinkimų atsižvelgiant į kainos, kokybės ir galimybių santykį.

Echoloto Humminbird Helix 7 Chirp SI GPS G2N techniniai duomenys: 

 • Ekranas: 7″ colių įstrižainės, spalvotas su 256 spalvų palete, 800H x 490V, echolotas su LED apšvietimu
 • SonarasChirp Digital DualBeam Plus, SwitchFire, Chirp DownImaging (DI), Chirp SideImaging (SI).
 • Gylis: 183 m naudojant Chirp DualBeam Plus sonarą , 106 m naudojant Chirp DownImaging sonarą, po 73 m naudojant Chirp SideImaging sonarą, viso net 180° padengimas.
 • Dažniai ir padengimas: 
 • DualBeam Plus: 455 kHz (420-520 kHz) / 16° and 200 kHz (175-225 kHz) / 28°
 • Down Imaging: 455 kHz (420-520 kHz) / 75° and 800 kHz (790-850 kHz) / 45°
 • Side Imaging: 455 kHz (420-520 kHz) / 85° (x2), po 73 metrus į kiekvieną valties pusę
 • Temperatūros daviklis: Taip
 • Greičio daviklis: Taip, GPS greičio daviklis
 • Galia: 500 Watts (RMS) / 4000 Watts (PTP)
 • Įtampa: 10-20 VDC
 • Galios sunaudojimas: 900 mA
 • GPS: Integruota
 • Žemėlapiai: Palaikoma
 • Kortelės lizdas: Integruota, 1 vnt.
 • AutoChart Live: Palaikoma
 • NMEA 0183 jungtis: Palaikoma
 • NMEA 2000 jungtis: Palaikoma
 • i-Pilot Link: Palaikoma
 • 360° sonaras: Palaikoma

 Side Imaging sonaras - net 180° atvaizdavimas. Humminbird echolotuose šis sonaras skenuoja vaizdus net iki 73 metrų į vieną ir į kitą šoną. Galimybė sugraduoti rodomą vaizdą ir žinoti atstumą iki vieno ar kito objekto esančio kuriame nors šone. Norint galite GPS pagalba žemėlapyje pažymėti aptiktą objektą ar vietą į kurią norėsite sugrįžti. Kaip viskas atrodo Humminbird echolote ir vandenyje galite matyti schemoje.


 DI - DownImaging sonaras - ryškus, aiškus dugno ir ant jo esančių nejudančių objektų (akmenys, šakos, kiti paskendę objektai) atvaizdavimas. Vaizdas pateikiamas ypatingai aiškus, tarsi paveiksliuke.

 AutoChart Live funkcija - jei neturite savo norimo vandens telkinio žemėlapio ne bėda. Su Humminbird echolotais kurie turi AutoChart Live funkciją galite kurti žemėlapius patys. Tiesiog įjungus AutoChart Live skenavimas prasidės, o naujai atsirandantis žemėlapis atsiras iškart Jūsų ekranuose. Taip pat galite ir papildyti jau esamus žemėlapius, juos atnaujinti. Vidinė Humminbird echolotų atmintis leidžia įrašinėti net iki 8 valandų! Taip pat pagal sukurtų žemėlapių gylio kontūrus galite pajungti Minn Kota variklius su i-Pilot Link funkcija. 


 Chirp sonaras - net 3 skenavimo pasirinkimai su Chirp sonaru, žiūrėti žemiau nuotraukoje. Su Chirp sonaru nesudėtingai atskirsite smulkias, stambias ir trofėjines žuvis, matysite tai ko nerodo kiti sonarai. Atskirų objektų atskyrimas, matysite kur prasideda ir kur baigiasi vienas ir kur prasideda kitas objektas, keli objektai vienoje vietoje atskiriami, nesueina į vieną "debesį". Puikiai matysite savo masalo bei žuvies atvaizdus. 

   

   


 DualBeam Plus sonaras - taip pat dviejų dažnių sonaras, toks yra visuose Humminbird echolotuose išskyrus PiranhaMAX seriją. Sonaro dažniai ir padengiamas plotas: 200/83 kHz padengia atitinkamai 20° ir 60°. 


 SwitchFire sonaras - matykite tai, ką norite matyti. Galite įjungti ar išjungti norimus skenavimo filtrus. Humminbird SwitchFire sonaras echolotuose taip pat turi ir dvi pagrindines parinktis - Clear mode ir Max mode. 

Clear mode - ypatingai išfiltruojami vandens paviršiuje esantys objektai, matykite didžiausius objektus vandenyje be jokių pašalinių smulkių trukdžių esančių šalia, dugno struktūrą (paveikslėlis kairėje).

Max mode - matysite viską, dugno struktūrą, objektus vandens paviršiuje, dugne, visame vandenyje. Aiškiai galite matyti ir masalo judėjimą (paveikslėlis dešnėje).

   


 360 Imaging sonaras -  revoliucinės 360° skenavimo galimybės su Humminbird echolotais. Nuo šiol galite stebėti viską iki 45m (150ft) į tolį kas yra valties priekyje. Su 360° Humminbird sonaru pamatykite žuvį pirmiau nei ji pamatys jus, kadangi skenavimo kontūrai visada bus priekyje jūsų laivo. Net 5 skenavimo greičiai, pasirenkant lėčiausią, matysite geriausią kokybę turintį atvaizdavimą. Galimybė skenuoti vaizdą dalimis, nebūtinai 360° (žr. paveiksliuke). Radus objektą ir norint jį pažymėti ti galite daryti iškart esant įjungtam 360° skenavimui, vėliau pažymėtą tašką matysite ir savo žemėlapiuose.

   


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

 • Prekės kodas: 410340-1M
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 1,095.00€
 • 945.00€

Žymos: humminbird, echolotas, helix 7 si, g2n