MotorGuide Xi5 55Lbs SW 60'' koja elektrinis variklis

MotorGuide Xi5 55Lbs SW 60'' koja elektrinis variklis

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

MotorGuide Xi5 55Lbs SW 60'' koja elektrinis variklis sūriam vandeniui, be kojinio pulto (užsakomas atskirai). 941700120

Sukurtas turėti pranašumą

Motorguide Xi5 sūriam vandeniui skirtas variklis yra tyliausias pardavimuose.  Nuleidimas ir ištraukimas iš vandens labai saugus ir paprastas su SecureStep sistema.  Užteks paprastai vienu judesiu įtraukti MotorGuide Xi5 ar Xi3 variklį į valties / laivo vidų. MotorGuide Xi5 serijos varikliai turi daug energijos valdyti jusų valtį / laivą, DPM (Digital Power Management) technologija leidžia ilgesnį laiką būti susikoncentravus tik į žvejybą.

Bendra informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide Xi5-55SW 60" GPS

Galia (lbs)

55

Įtampa (V)

12

Kojos ilgis (cm)

137

Pinpoint GPS

Yra

Valdymo tipas

GPS pultelis 

Kojinis pultas

Nėra - užsakomas

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Jūros sūriam

Tvirtinimo vieta laive

Priekis

Garantija (mėn)

24

     
   

 MotorGuide LED šviesos indikatoriaus leidžia matyti keturias švieseles įskaitant tris baterijos lygius.

Maksimaliam laivo kontroliavimui bei maršrutų organizavimui galima prijungti Xi5 ar Xi3 MotorGuide variklį su integruota Pinpoint GPS sistema prie Lowrance ar Simrad  įrenginio. 

Pinpoint GPS sistema su MotorGuide Xi3 bei Xi5 serijos varikliais užtikrina paprastą valdymą bei paverčia žvejybą daug malonesne.


PINPOINT ® G P SPinpoint GPS

Nes tikslumas svarbiausia

MotorGuide Xi3 ir Xi5 serijos varikliai su optimalia Pinpoint GPS technologija leidžiančia pasiekti kitą lygį. Pinpoint GPS turi integruotą imtuvą ir du skaitmeninius kompasus kurie užtikrina tikslumą ir patikimumą. Suderinimas su Pinpoint GPS ir MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos varikliais užtikrina paprastą valdymą bei paverčia žvejybą daug malonesne, komfortiškesne.

 

MotorGuide Inkaravimas norimoje vietoje galima užfiksuoti GPS kordinates ir likti toje vietoje kurioje buvo nustatytas “inkaravimas”.

MotorGuide Paslinkimas kai esate inkaravimo rėžime pasinaudokite paslinkimo funkcija pasitraukti laivą į bet kurią pusę kiek norite kartų.

MotorGuide Kryptinis fiksavimas pasirinkę valties / laivo krypties poziciją (Heading Lock)  Pinpoint GPS padės jums išlikti tiesioje linijoje pagal kompasą, kol neišjungsite šios MotorGuide funkcijos.

MotorGuide Maršruto įrašymas/atkartojimas įrašinės ir saugos 8 maršrutus iki 8 kilometrų ilgio, sugrįš iš bet kurios vietos ir pakartos išsaugotą maršrutą.

MotorGuide Autopiloto kontrolė kol vyksta kryptinis fiksavimas ar maršruto atkartojimas autopilotas išlaikys pastovų valties / laivo greitį.


MotorGuide PINPOINT ® GPS + LOWRANCE®

Lowrance

Pagrindas valties / laivo valdyme

  • Prisijungus MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos variklį su Pinpoint ® GPS bei Lowrance®, technologijų pagalba galima lengvai padidinti Pinpoint®  GPS funkcionalumą ir kurti naujas žvejybos strategijas.
  •           Jokių keliavimo taškų limitų kuriuos galima išsaugoti, kurie padeda nukeliauti į jūsų mėgiamą vietą, MotorGuide Xi3 ar Xi5 - be limitų!
  •           Suprogramuoja jūsų mėgiamus plaukimo maršrutus, nustato jūsų greitį, dėl to žvejyba tampa profesionalesnė.
  •        Nukreipia pagal gylio ir struktūros ypatybes naudojant realaus laiko duomenis.


Skaitmeniniai MotorGuide pranašumai

Sklandus bei tikslus kintamo greičio reguliavimas nuo 0% iki 100% THROTTLE ir prailgintas beterijos veikimo laikas (iki 5 kartų ilgiau). Šios dvi priežastys lemia, kad žvejai renkasi būtent su šia DPM (Skaitmeninės Jėgos Valdymo technologija) MotorGuide Xi5 ar Xi3 variklius. Taip pat yra išmani variklio apsauga plaukiant sudėtingomis sąlygomis.


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 941700120
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1,967.00€

Žymos: MotorGuide, Xi5, MotorGuide Xi5, elektrinis variklis, elektriniai varikliai