Vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, jei susidursite su nesklandumais darant užsakymą kreipkitės tel. +37069355055

Minn Kota PowerDrive 45 lbs su Micro SpotLock GPS inkaru elektrinis variklis

-5% Minn Kota PowerDrive 45 lbs su Micro SpotLock GPS inkaru elektrinis variklis

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Elektrinis variklis Minn Kota PowerDrive 45lbs SpotLock Micro, 54'' ilgio koja.

PowerDrive elektrinis variklis su GPS Micro SpotLock nuotoliniu pulteliu.

Pigiausias rinkoje, bet su ta pačia, tokios pat kokybės inkaravimo funkcija elektrinis GPS inkaras - elektrinis variklis Minn Kota PowerDrive SpotLock Micro.

Tai 45 lbs galingumo Minn Kota elektrinis variklis su nuotolinio valdymo pulteliu, dažniausiai naudojamas mažoms ir vidutinio dydžio valtims. Puikus pagalbininkas žvejams nenorintiems patirti didelių išlaidų, tačiau norintiems turėti naujausias technologijas ir komfortišką valties inkaravimą. Šį Minn Kota elektrinį variklį rekomenduojama naudoti vidaus vandenyse.

Viena tobuliausių ir patikimiausių Minn Kota GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija. 

 

Kiekvienas PowerDrive variklis turi rankinį pakėlimo – nuleidimo į vandenį mechanizmą. Patogiai ir greitai esant reikalui galėsite nuleisti variklį į vandenį ar iš jo iškelti. Didelė ir patogi rankena.

Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį realiu laiku galėsite matyti paspaudę mygtuką.


Minn Kota Maximizer funkcija – naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo i-Pilot pultelyje.Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.Minn Kota elektriniai varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją. Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausią vibraciją skleidžiantys varikliai.Bendra informacija
Pavadinimas, modelisMinn Kota PowerDrive Micro SpotLock
Galia (lbs)45
Įtampa (V)12
Kojos ilgis (cm)137 (54'')
i-Pilot arba i-Pilot linknėra
Kojinis pultasnėra
Garantija (mėn)24

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 1358792
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1,149.00€
  • 1,095.00€

Žymos: minn kota, powerdrive, micro, spotlock