MotorGuide Xi3 70Lbs FW SNR / GPS 24V 54'' koja elektrinis variklis

MotorGuide Xi3 70Lbs FW SNR / GPS 24V 54'' koja  elektrinis variklis

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

MotorGuide Xi3 70Lbs FW SNR / GPS 24V 54'' koja elektrinis variklis gėlam vandeniui 940700120

Nuleisti, nustatyti ir susikoncentruoti tik į žvejybą

Yra daugybė privalumų dėl kurių reiktų pasirinkti būtent MotorGuide Xi3 modelius. Pradedant nuo to, kad MotorGuide Xi3 varikliai turi bevielio ryšio valdymą. Galima žvejoti esant bet kurioje laivo vietoje, turint rankoje MotorGuide Xi3 nuotolinio valdymo pultelį. Taip pat gausite patį tyliausią savo klasėje variklį kuris 40% tylesnis už savo konkurentus. Su apsaugos sistema MotorGuide Xi3 variklio nuleidimas ir ištraukimas iš vandens bus paprastas ir saugus. MotorGuide Xi3 variklį įtraukti į valtį ir vėl nuleisti į vandenį galėsite patogiai stovint šalia jo. Galimi 12 ir 24 voltų modeliai, kurių varomoji jėga yra nuo 55 iki 70 LBS . Visi MotorGuide Xi3 variklių modelių yra suderinami su Lowrance, Simrad echolotais ir Mercury VesselView.

Šio modelio informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide Xi3-70FW  SNR / GPS 24V 54"

Galia (lbs)

70

Įtampa (V)

24

Kojos ilgis (cm)

137

Pinpoint GPS

Yra

Valdymo tipas

Skaitmeninis

Kojinis pultas

Nėra

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Gėlam

Tvirtinimo vieta laive

Priekis

Garantija (mėn)

24


  
Kompaktiškas daugiafunkcinis rankomis valdomas nuotolinis MotorGuide pultas leidžiantis kontroliuoti valtį / laivą esant bet kuriame valties / laivo gale.

LED šviesos indikatorius leidžia matyti keturias švieseles įskaitant tris baterijos lygius.

Pinpoint GPS
PINPOINT ® G P S

Nes tikslumas svarbiausia

MotorGuide Xi3 ir Xi5 serijos varikliai su optimalia Pinpoint GPS technologija leidžiančia pasiekti kitą lygį. Pinpoint GPS turi integruotą imtuvą ir du skaitmeninius kompasus kurie užtikrina tikslumą ir patikimumą. Suderinimas su Pinpoint GPS ir MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos varikliais užtikrina paprastą valdymą bei paverčia žvejybą daug malonesne, komfortiškesne.

 

MotorGuide Inkaravimas norimoje vietoje galima užfiksuoti GPS kordinates ir likti toje vietoje kurioje buvo nustatytas “inkaravimas”.

MotorGuide Paslinkimas kai esate inkaravimo rėžime pasinaudokite paslinkimo funkcija pasitraukti laivą į bet kurią pusę kiek norite kartų.

MotorGuide Kryptinis fiksavimas pasirinkę valties / laivo krypties poziciją (Heading Lock)  Pinpoint GPS padės jums išlikti tiesioje linijoje pagal kompasą, kol neišjungsite šios MotorGuide funkcijos.

MotorGuide Maršruto įrašymas/atkartojimas įrašinės ir saugos 8 maršrutus iki 8 kilometrų ilgio, sugrįš iš bet kurios vietos ir pakartos išsaugotą maršrutą.

MotorGuide Autopiloto kontrolė kol vyksta kryptinis fiksavimas ar maršruto atkartojimas autopilotas išlaikys pastovų valties / laivo greitį.


MotorGuide PINPOINT ® GPS + LOWRANCE®

Lowrance

Pagrindas valties / laivo valdyme

  • Prisijungus MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos variklį su Pinpoint ® GPS bei Lowrance®, technologijų pagalba galima lengvai padidinti Pinpoint®  GPS funkcionalumą ir kurti naujas žvejybos strategijas.
  •           Jokių keliavimo taškų limitų kuriuos galima išsaugoti, kurie padeda nukeliauti į jūsų mėgiamą vietą, MotorGuide Xi3 ar Xi5 - be limitų!
  •           Suprogramuoja jūsų mėgiamus plaukimo maršrutus, nustato jūsų greitį, žvejyba tampa profesionalesnė.
  •        Nukreipia pagal gylio ir struktūros ypatybes naudojant realaus laiko duomenis.

 


Skaitmeniniai MotorGuide pranašumai

Sklandus bei tikslus kintamo greičio reguliavimas nuo 0% iki 100% THROTTLE ir prailgintas beterijos veikimo laikas (iki 5 kartų ilgiau). Šios dvi priežastys lemia, kad žvejai renkasi būtent su šia DPM (Skaitmeninės Jėgos Valdymo technologija) MotorGuide Xi5 ar Xi3 variklius. Taip pat yra išmani variklio apsauga plaukiant sudėtingomis sąlygomis.


Nepriekaištingas Sonaro darbas

Motorguide varikliuose įmontuotas 83/200 kHz sonaro keitiklis primaujantis rinkoje užtikrina tikslumą bei smulkmenas, kas jum leidžia nustatyti žuvies vietas bei po vandeniu esančias struktūras. Varikliai turi integruotą temperatūros jutiklį ir epoksidinę galvutę, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga. Suderinamumas su daugeliu pagrindinių sonarų prekės ženklų yra lengvas naudojant mūsų Sonar Adapter kabelius.


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 940700120
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 2,022.00€

Žymos: MotorGuide, Xi3, MotorGuide Xi3, elektrinis variklis, elektriniai varikliai