Lowrance HDS-12 Live echolotas be sonaro

Lowrance HDS-12 Live echolotas be sonaro

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Lowrance HDS - 12 Live serijos echolotas be sonaro

Naujas žūklės lygis 

HDS Live serija yra pati populiariausia tarp echolotų, kuriuos renkasi profesionaliausi žvejybos ekspertai. Šios serijos echolotai pasižymi itin naujovišku ir dinamišku dizainu, tinkančiu jūsų valčiai ar laivui, greitesniu procesoriumi, bei kitomis funkcijomis kurios reikalingos nepriekaištingam žuvų ieškojimui bei navigacijai. HDS Live serija yra pati populiariausia tarp echolotų, kuriuos renkasi tikri žvejybos ekspertai. Šios serijos echolotai pasižymi itin naujovišku ir dinamišku dizainu, tinkančiu jūsų valčiai ar laivui, greitesniu procesoriumi, bei kitomis funkcijomis kurios reikalingos nepriekaištingam žuvų ieškojimui bei navigacijai.

Naują žūklės lygį padeda pasiekti butent HDS LIVE serijos echolotai kurie yra su LOWRANCE CHIRP sonaru, kurie palaiko Active Imaging, StructureScan 3D su Active Imaging bei revoliucinis LiveSight - realaus laiko sonaras. Lowrance echolotas įrengtas su geriausiais navigacijos parametrais, kurie yra kaip niekada tikslūs. Neatsiejamas nuo Lowrance echolotų automatinis maršruto palaikymas ir naujas, itin tikslus Genesis Live - realaus laiko žemėlapių braižymas.Active Imaging funkcija

Tai tobula funkcija norint nustatyti žuvų buvimo vietas tarp įvarių uolienų, šakų, augmenijos ar griovių. Active Imaging sonaras atvaizduoja didelį ryškumą ir aukščiausios raiškos žuvų atvaizdus su dar didesniu aprėpimo diapazonu nei bet kuri kita atvaizduojanti funkcija.


FishReveal funkcija

Palengvina žuvų matymą po vandeniu su DownScan Imaging, sujungdama CHIRP sonaro žuvų aptikimą su dugno detalių ryškumu, struktūrų bei žuvų vaizdu. FishReveal padalina CHIRP sonaro ir DownScan Imaging atvaizdavimą į du echoloto ekrano vaizdus.


Kartografavimas realiu laiku

Kartografavimas tai kai Lowrance HDS Live serijos echolotas atnaujina jūsų mėgstamų žvejybos vietų žemėlapius ir kartografuoja plaukiant valtimi dar nežinomas vietas, kurias rodo jūsų Lowrance HDS Live echoloto ekrane. Taip pat echolotas turi C-MAP Genesis Live sistemą. Genesis Live naudoja skaitmeninį gylį tam, kad sukurtų aukštos kokybės kontūrų žemėlapius. Toks aukšto lygio detalizavimas palengvina paieškas vietų kuriose žuvis dažniausia slepiasi, tokias kaip idubos, žolės, grioviai, uolienos. Echoloto Lowrance HDS Live teisingai pritaikoma žemėlapių kūrimo patirtis, Genesis Live leidžia nustatyti kontūro tankį, kontūro gylį, norimas šešėlių spalvas ir dar daugiau. Sukurtus Genesis Live žemėlapius realiu laiku galima išsaugoti MicroSD atminties kortelėje.Išmaniojo telefono pranešimai

Susitelkti ties žvejyba ir niekada nepraleisti svarbių pranešimų bei skambučių su išmaniųjų telefono pranešimų funkcija esančia Lowrance HDS Live įrenginyje. Išjunkite telefono pranešimus, kad netrukdytų jūsų žvejybos arba palikite iššokusius pranešimus Lowrance HDS Live echoloto ekrane.LiveCast išmaniojo telefono integravimas (tik HDS LIVE 16 ar 12 modeliams)

Daugiau nebereikės rinktis tarp svarbių įvykių telefone ar praleisto laiko žvejyboje, tai padės suderinti LiveCast išmaniojo telefono integracija. Naršymas internete, naudojimasis Google Maps, ar žvejybos akimirkų rodymas per aukštos kokybės Lowrance HDS Live 12 ar 16 modelių ekranus bus pasiekiamas su HDMI jungtimi. Žiūrėti įvairius duomenis ir stebėti žuvies buvimo vietas su LiveCast sonaro išplėstiniu vaizdu. 


Specifikacija 

Grečiausias iš Lowrance echolotų 4 branduolių procesorius

Didelis 12 colių SolarMAX™ HD ekranas

Papildomi programų mygtukai

Išmaniojo telefono duomenų stebėjimas per HDS LIVE echolotą su LiveCast™ funkcija

6-ių funkcijų vaizdai ekrane

Parametrai

Dydis

12"

Raiška

1280 x 800

Apšvietimas

LED

Vidinė atmintis

8.0 GB

Medijos įrašymas

2 MicroSD kortelės iki 32gb

Maitinimo įtampa

12 V DC (10.8-17 V DC min-max)

Energijos sąnaudos

12 W (2.0 A @ 13 vDC)

Dydis

13.682in (347.5mm)

Plotis

3.26in (82.9mm)

Ilgis

9.00in (228.5mm)

Svoris

2.95kg

Laikymo temperatūra

4°F iki 140°F (-20°C iki 60°C )

Temperatūra veikiant prietaisui

5°F iki 131°F (-15°C iki 55°C )

Echoloto fiksavimo kampai

80° į viršų/apačią, 85° į dešinę/kairę

Montavimo tipas

Galimas prie laikiklių ar įmontavimas į prietaisų skydelį

Gylio signalas

Taip

Seklumos signalas

Taip

Temperatūros rodmenys

Taip

Navigacijos maršrutai

100

Kelio taškai

3000

Dugno struktūrų linijos

iki 100 linijų su 10,000 taškų take

GPS Antenos tipas

10 Hz GPS/GLONASS WAAS/EGNOS/MSAS

GPS signalai

Taip

GPS imtuvo kanalai

16

Bluetooth

Bluetooth 4.0

Laikas iki pirmo fiksavimo

30s

Kartografavimas

C-MAP (MAX N, MAX N+)C-MAP GenesisC-MAP Precision Contour HD (AMER ONLY)Navionics (Gold, NAV+ Platinum+) Insight (Pro and HD)

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 000-14427-001
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3,729.00€