Pripučiamos PVC valtys NAVIGATOR Baltic

Pripučiamos PVC valtys NAVIGATOR Baltic

PRIPUČIAMOS VALTYS NAVIGATOR BALTIC - tai aukščiausios kokybės produktas, turintis garantijas ir pripažinimą. Pagaminta Ukrainoje.

Bet kas pirmiausia turėtų atkreipti dėmesį valtyse Navigator?

Pirmiausia, jos turi visas modernių PVC valčių privalumus. Valtys NAVIGATOR Baltic yra saugios, lengvai ir greitai išardomos ar surenkamos, nereikia sudėtingo transportavimo ar saugojimo. PVC medžiaga ypatingai stipri, patvari. Valtys NAVIGATOR Baltic yra kompaktiškos ir nereikalauja jokių specialių laikymo sąlygų, įskaitant  ir žiemą.

Visos pripučiamos valtys NAVIGATOR Baltic gaminamos naudojant modernią 5 sluoksnių PVC medžiagą Unisol, pagamintą Pietų Korėjoje, Plastel, pagamintą Vokietijoje ir Valmex taip pat pagamintą Vokietijoje. Šios medžiagos yra atsparios ultravioletiniams spinduliams, sūriam vandeniui, išlaiko savo specifikacijas ekstremaliomis temperatūromis nuo 70 ° C iki  -35˚ C. Naudojama PVC medžiaga yra kurios tankis, yra nuo 900 g / m² iki 1100 g / m². siūlės suvirintos (neklijuotos), naudojama karšto oro technologija, aukšto dažnio srovės suvirinimo įrenginiai, kas leidžia virinti ne tik tiesias siūles, bet ir virinti lanku. Net vidinės pertvaros yra įvirintos. Daugelis kitų pripučiamų valčių gamintojų susidomėjo ir išreiškė norą bendradarbiauti, pirmiausia dėl unikalių įrenginių gamyboje ir suvirinimo technologijos.

Visos detalės ir komponentai NAVIGATOR Baltic PVC pripučiamose valtyse tik geriausios kokybės ir iš patikimų gamintojų.

Visos valtys NAVIGATOR Baltic turi svarbią konstrukcinę ypatybę – tai kintamo diametro aerostatai (bortai), siaurėjantys nuo valties galo link priekio. Borto linijos yra lenktos, be jungiamųjų siūlių kas užtikrina ne tik mažiausią pasipriešinimą ir puikias plaukimo savybes, bet ir puikią išvaizdą.
V formos kilis, nuleisti bortų galai, kintamo diametro aerostatai, apskaičiuota tranco padėtis, kilio konstrukcija bei standžiai įtemptas dugnas leidžia lengviau pasiekti glisavimo režimą, valtis geriau laiko tiesiaeigę kryptį.

Grindelių surinkimas tikslus ir standus, nėra galimybės nukrypti nuo numatytos pozicijos nei pusės centimetro. Dugnas įsitempia standžiai ir dailiai. Siūlių suvirinimas – aukščiausia kokybė.

Patikimumas ir saugumas. Visa tai šiose pripučiamose valtyse užtikrina itin kokybiškos gamybos medžiagos, inovatyvios gamybos technologijos, patirtis, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, aukštos kokybės komponentai ir aksesuarai.

NAVIGATOR Baltic pripučiamoms PVC valtims suteikiama 5 metų garantija audiniui ir aerostato suvirinimo siūlėms, 3 metų garantija klijavimo siūlėms, medinėms dalims.