Akumuliatoriai

Akumuliatoriai

Traukos akumuliatorius – tai patikimas ir ilgaamžis sprendimas už itin gerą kainą. Jie nėra pritaikyti didelės jų generuojamos srovės panaudojimui, tačiau puikiai pasitarnauja kaip „švelnios“ ir ilgalaikės srovės šaltiniai.

Lyginant su kitų tipų akumuliatoriais, traukos akumuliatoriai užtikrina kur kas ilgesnį eksplotacijos laiką. Jie neturi didelės startinės srovės, tačiau geba puikiai palaikyti elektros srovę bei nebijo išsikrovimų. Tai reiškia, jog tokio tipo akumuliatorius geba puikiai funkcionuoti ilgą naudojimo laiką be jokių trikdžių ar nesklandumų. Jis įprastai gaminamas mažesnės talpos, tačiau su daug masyvesniais elektrodais. Jie padeda teikti ilgalaikę srovę, kuri suteikia akumuliatoriui ilgaamžiškumą.

Traukos akumuliatoriai puikiai tinka tokiose pramonės srityse kaip grindų valymo mašinos, statybiniai keltuvai, komercinis transportas, naudojami valtyse, jachtose ir kitos įvairios paskirties mechanizmuose. Šie akumuliatoriai gali pasiūlyti puikią išeitį įvairiems poilsio sprendimams – kemperiams bei kitoms laisvalaikio mašinoms ar specialiai įrangai. Akumuliatoriai neskleidžia jokių pavojingų garų, todėl yra plačiai taikomi ten, kur nustatyti griežti apsaugos reikalavimai. Tai idealus pasirinkimas naudojant elektrinį valties variklį.