Apie mus

Savo veiklą pradėjome gamindami medines valtis Utenoje. Laikui bėgant, keičiantis klientų poreikiams ėmėme gaminti ir plastikinės valtis.

Šiuo metu džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų valčių pasirinkimą pagal modelį, dydį, gamintoją - pripučiamos PVC valtys, plastikinės valtys. 
Pas mus galite įsigyti šių gamintojų pripučiamų PVC valčių KOLIBRI (Ukraina), DULKAN (Latvija), AQUA STORM (Ukraina), NAVIGATOR (Ukraina), RUNOS (Kinija), taip pat siūlome ir itin kokybiškas storo laminato PLASTIKINES VALTIS.
Prekiaujame laivų, katerių, valčių dalimis, aksesuarais ir įvairiais priedais. Mūsų parduotuvėje rasite visas reikiamas prekes tiek pramoginei, tiek profesionaliai laivybai - švartavimosi prekės (inkarai, lynai, virvių blokatoriai ir kt.), įvairių rūšių meškerių laikikliai, įvairūs tvirtinimo elementai, nerūdijančio plieno detalės, tentai ir uždangalai Jūsų laivui, kateriui ar valčiai, įvairūs hermetiniai dangteliai, liukai. Valčių, katerių, laivų vairavimo mechanizmai, vairo kolonėlės, laivai, trosai. Kėdės, suolai valtims, kateriams, laivams, įvairi elektronikos įranga, GPS navigacijos, echolotai, navigatoriai, kompasai.
Savo laivybą mažuose ežeriukuoe, mariose ar jūroje galite palengvinti įsigydami mūsų siūlomais elektriniais ar benzininiais varikliais. Prekiaujame Tohatsu, Suzuki, Yamaha, Honda benzininiais varikliais, Storm, Runos, Haswing, Minn Kota, ePropulsion, MotorGuide elektrinias valčių varikliais ir jiems skirtais akumuliatoriais. Naujausių technologijų GPS inkarai - elektriniai varikliai, tarp kurių, MinnKota elektriniai varikliai PowerDrive, Terrova, Ulterra, MotorGuide elektriniai varikliai Xi3, Xi5. Tarp mūsų prekių visada rasite ir atsarginių dalių varikliams, alyvų ir tepalų Quicksilver, Motul, Suzuki, Yamalube. 
Žinoma nepamirštame ir Jūsų saugumo vandenyje - pas mus rasite gelbėjimosi liemenių, ratų, signalinių deglų, signalinių raketų ar dūminių signalų ir tai tik dalis gelbėjimosi reikmenų kategorijos prekių.

Teikiamos paslaugos:
Pakabinamų elektrinių ir benzininių valčių variklių techninis aptarnavimas, tepalų, alyvų keitimas.

 Visas šias ir dar daugiau prekių ir paslaugų rasite parduotuvėje www.valciucentras.lt

1999 m. Pradėtos gaminti medinės valtys Utenoje. (www.valtys.lt)
2007 m. Medinių valčių gamyba papildyta plastikinių valčių gamyba Utenoje. (www.valtys.lt)
2014 m. Plastikinėmis valtimis pradėta prekiauti ir Vilniuje. (www.valtys.lt)
2014 m. Atsižvelgiant į klientų poreikius komplektuojant plastikines valtis su įvairiais priedais išskirta atskira veikla – elektroninė parduotuvė www.valciucentras.lt
2015 m. Elektroninė parduotuvė www.valciucentras.lt plečiasi ir nuolat yra papildoma naujomis prekėmis.

2017 m. Atidaryta valčių, variklių, dalių ir visų kitų prekių parduotuvė Utenoje, Šaltinių g. 1.

2017 m . Atidaryta valčių, variklių, dalių ir visų kitų prekių parduotuvė ir servisas Kaune, Savanorių pr. 104. Atliekame garantinius aptarnavimus ir remontus Tohatsu, Suzuki varikliams. Taip pat remontuojame, atliekame aptarnavimus ir kitų gamintojų varikliams Yamaha, Honda, Mariner, Tohatsu, Suzuki.