DĖMESIO! Rugpjūčio 10-14d. parduotuvė UTENOJE nedirbs.

Elektrinis variklis Minn Kota Traxxis 45 Lbs

Elektrinis variklis Minn Kota Traxxis 45 Lbs

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Minn Kota Traxxis 45 Lbs elektrinis variklis.

JAV sukurti ir pagaminti Traxxis serijos elektriniai valčių varikliai pritaikyti ieškantiems komforto, patogumo ir baterijos – akumuliatoriaus taupymo vienoje vietoje.

Esminiai skirtumai nuo Minn Kota Endura MAX serijos:

Ypatingas Minn Kota Traxxis variklių patogumas dėl išskirtinės lankstomos rankenos ir galimybės greitai variklį iškelti iš vandens viena ranka.


Minn Kota Traxxis serija tai išskirtiniai pakabinami elektriniai  varikliai su inovatyvia Maximizer energijos taupymo technologija, lankstoma rankena, bei galimybe lengvai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

Naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais valčių varikliais.

Nauja išskirtinė greičio valdymo technologija leidžia pasirinkti norimą plaukimo greitį 0-100%, priešingai nei ankstesnė 5/3 greičių sistema.

Dėl unikalios guolių sistemos sumažinta trintis ir vibracija, patobulintas aušinimas, variklis neįkais ir veiks visiškai tyliai nekeldamas pašalinio triukšmo žvejyboje.

Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją.

Tylūs – Minn Kota Traxxis elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausiai vibraciją skleidžiantys varikliai.

Variklis taip pat turi baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo indikatorių, nesudėtingai galite planuotis savo plaukimo maršrutą ir laiką.

Teleskopinė +15 cm ilgio ir lankstoma rankena variklį leidžia valdyti paprastai ir patogiai.

Tvirti, tylūs, ilgaamžiai, paprastai naudojami ir žinoma patikimi Minn Kota Traxxis varikliai. Puikus pasirinkimas žvejams, poilsiautojams.

Minn Kota gamintojas vienintelis kuris kuria variklius, o ne kopijuoja, taip rinkai pateikdamas vis pažangesnes inovatyvias technologijas, vis labiau tenkinant net išrankiausių žvejų lūkesčius.

24 mėn. garantija.

Pavadinimas, modelisMinn Kota Traxxis 45
Galia (lbs)45
Pavarų skaičius0-100% į abi puses
Įtampa (V)12
Kojos ilgis (cm)91
Max. valties svoris (kg)850
Teleskopinė rankena (taip/ne)Taip + lankstoma
Garantija (mėn)24

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 1368707M
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 479.00€

Žymos: minn kota, traxxis