Lowrance FishHunter PRO

Lowrance FishHunter PRO

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Sonaras - Echolotas Lowrance FishHunter PRO

 Prekės kodas :  000-14239-001

GREIČIAUSIAS PASAULYJE TRIJŲ DAŽNIŲ ŽUVŲ IEŠKIKLIS

 

Fishunter PRO pasaulyje greičiausias ir vienintelis trijų dažnių, nešiojamasis žuvų ieškiklis, sukurtas naudotis IOS (Apple) bei ANDROID operacinei sistemai. Teniso kamuoliuko dydžio sonaras - echolotas dirbantis 3 dažnių bangų. Sonaras plūduriuoja paviršiuje ir gali būti tempiamas paskui valtį arba patalpinamas į eketę kur jis nustatys vandens temperatūrą, gylį, dugno kontūrą ir žuvų buvimo vietas.

 

ATVIRŲ VANDENŲ ŽVEJYBA

Paprasčiausiu imetimu greičiausią pasaulyje trijų dažnių nešiojamąjį žuvų ieškiklį į vandenį galima viską matyti kas yra sufokusuojama. Galima pasirinkti tarp BENDRO VAIZDO arba ŽUVŲ VAIZDO nustatymų, kurie leis pamatyti dugno gylį, nustatyti dugno struktūrą ir žuvų būvimo vietas. Lengvas perjungimas į BENDRO VAIZDO ir ŽUVŲ VAIZDO rėžimus realiu laiku, paspaudus dešinėje pusėje esantį MENIU mygtuką bei pasirinkus vaizdą kuris norimas matyti.

 

 

ŽUVŲ VAIZDAS

Paimti BENDRI sonaro duomenys ir lengvesniu būdu jie pateikiami ekrane, kad juos galima būtų panaudoti greitai ir paprastai. Pašalinus dugno atspindį parodomas supaprastintas dugnas todėl matomas aiškus povandenins vaizdas . Sonarui- echolotui susidūrus su trikdžiais ekrane rodoma žuvis (trijų dydžių) toje vietoje kur buvo aptikti trikdžiai. Tokiu būdu lengviau pamatyti ir išgirsti žuvis esančias po FishHunter PRO sonaru - echolotu. Papildomai, galima nustatyti, kad aptikus žuvį po FishHunter PRO, iš telefono girdėtųsi ispėjimo signalas ir nebereiktų žiūrėti į telefoną.


BENDRAS VAIZDAS

Tikslaus, galingo trijų dažnių daviklio parodymus rodo realiu laiku. Galima pasirinkti skirtingas ekrano apačioje esančias spalvotas linijas ir taip nustatyti dugno kontūrus, stebėti vandens vaizdo trukdžius ir taip aptikti žuvis. Šis galingas ir išsamus vaizdas suteikia viską ko reikia norint greitai nustatyti vietas ir pagauti žuvies. Žuvys nurodomos kaip spalvoti „lankeliai“ vandenyje arba netoli dugno, priklausomai nuo jų pozicijos.

 

 

BATIMETRINIS ŽEMĖLAPIS

Puikus prietaisas sudaryti viso ežero žemėlapį arba megstamas žvejybos vietas. Traukiant sonarą - echolotą FishHunter per tas vietas kurias norima ištirti FishHunter pradės skenuoti gylį ir dugno kontūrus kol plaukiama. Užbaigus šį veiksmą, galima plaukti galima sugrįžti į bet kurią žemėlapio vietą arba pažiūrėti dugno vaizdą paspaudus bet kurioje žemėlapio vietoje.

 

 

 BATIMETRINIO ŽEMĖLAPIO EKRANO FUNKCIJOS

 

 

 

POLEDINĖ ŽŪKLĖ

Sonaras - echolotas FishHunter PRO plūduriuoja eketėje netgi iki -30 C šalčio.  Poledinės žūklės švyturėlio vaizdas naudoja 2 didelio galingumo dažnius 475 kHz ir 675 kHz kurie leidžia realiu laiku matyti masalą. DVIGUBAS vaizdas (švyturėlis/BENDRI duomenys) ir PILNAS vaizdas (tik BENDRI DUOMENYS) leidžia jums stebėti dugną, dugno gylį ir temperatūrą patogiausiai išmaniojo telefono arba planšetės ekrane.

POLEDINĖS ŽŪKLĖS VAIZDO FUNKCIJOS:


 


 

SPECIFIKACIJA:

 

Modelis: Lowrance FishHunter PRO

Wi-Fi veikimo nuotolis: iki 45m

Dažniai yra: 381kHz, 475kHz, 675kHz

Baterijos veikimo trukmė: iki 10 valandų arba 500 valandų budėjimo režime

Darbinė temperatūra: Nuo -30°C iki 35°C

LED apšvietimas virš vandens

Maksimalus plaukimo greitis : stebint dugną yra iki 3km/h

Svoris: 155g.

Tinka naudoti: su iOS (Apple) ir Android išmaniųjų įrenginių operacinėmis sistemomis.

 

 

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 000-14239-001
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 189.00€

Žymos: lowrance, fishhunter, sonaras