DĖMESIO! Rugpjūčio 10-14d. parduotuvė UTENOJE nedirbs.

MotorGuide Xi3 55Lbs SW 48'' koja elektrinis variklis

MotorGuide Xi3 55Lbs SW 48'' koja elektrinis variklis

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

MotorGuide Xi3 55Lbs SW 48'' koja elektrinis variklis sūriam vandeniui 941600050

Naujas MotorGuide Xi3 modelis yra paskutinis MotorGuide Xi elektrinių variklių serijoje. Tai bevielis, pulteliu valdomas, tad galima jį naudoti iš bet kurios valties / laivo vietos. Galima laisvai judėti bei ieškoti valtyje / laive tinkamos pozicijos žvejybai. Per ilgą žvejybos dieną galima suprasti ko verta SecureStep sistema, kuri leis  MotorGuide variklį nuleisti ir ištraukti iš vandens paprasčiau bei saugiau. Pastatyti  MotorGuide variklį į užfiksavimo poziciją ir įtraukti jį atgal persveriant per bortą į vidų bus labai paprasta. Taip pat gausite tyliausiai savo klasėje dirbantį MotorGuide variklį kuris 40% tylesnis už savo konkurentus. Galimi 12 ir 24 voltų MotorGuide Xi3 galingumo modeliai, kurių varomoji jėga yra nuo 55 iki 70 LBS . Visi MotorGuide Xi3 variklių modeliai yra suderinami su Lowrance, Simrad echolotais ir Mercury VesselView įranga. 


Šio modelio informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide Xi3-55FW 48" GPS

Galia (lbs)

55

Įtampa (V)

12

Kojos ilgis (cm)

122

Pinpoint GPS

Yra

Valdymo tipas

Skaitmeninis

Kojinis pultas

Nėra

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Jūros sūriam 

Tvirtinimo vieta laive

Priekis

Garantija (mėn)

24
Nuleidimo svirtis naudojama ir nuleidžiant ir ištraukiant variklį. Vaizdinis ir garsinis įspėjimai parodys, kai MotorGuide Xi3 ar Xi5 variklis bus užfiksuotas stovėjimo pozicijoje.

  

Kompaktiškas daugiafunkcinis rankomis valdomas nuotolinis MotorGuide pultas leidžiantis kontroliuoti valtį / laivą esant bet kuriame valties / laivo gale.

LED šviesos indikatorius leidžia matyti keturias švieseles įskaitant tris baterijos lygius.
Bendra informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide Xi3-55FW 48" GPS

Galia (lbs)

55

Įtampa (V)

12

Kojos ilgis (cm)

122

Pinpoint GPS

Yra

Valdymo tipas

Skaitmeninis

Kojinis pultas

Nėra

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Jūros sūriam 

Tvirtinimo vieta laive

Priekis

Garantija (mėn)

24


PINPOINT ® G P S

Pinpoint GPS

Nes tikslumas svarbiausia

MotorGuide Xi3 ir Xi5 serijos varikliai su optimalia Pinpoint GPS technologija leidžiančia pasiekti kitą lygį. Pinpoint GPS turi integruotą imtuvą ir du skaitmeninius kompasus kurie užtikrina tikslumą ir patikimumą. Suderinimas su Pinpoint GPS ir MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos varikliais užtikrina paprastą valdymą bei paverčia žvejybą daug malonesne, komfortiškesne.

 

MotorGuide Inkaravimas norimoje vietoje galima užfiksuoti GPS kordinates ir likti toje vietoje kurioje buvo nustatytas “inkaravimas”.

MotorGuide Paslinkimas kai esate inkaravimo rėžime pasinaudokite paslinkimo funkcija pasitraukti laivą į bet kurią pusę kiek norite kartų.

MotorGuide Kryptinis fiksavimas pasirinkę valties / laivo krypties poziciją (Heading Lock)  Pinpoint GPS padės jums išlikti tiesioje linijoje pagal kompasą, kol neišjungsite šios MotorGuide funkcijos.

MotorGuide Maršruto įrašymas/atkartojimas įrašinės ir saugos 8 maršrutus iki 8 kilometrų ilgio, sugrįš iš bet kurios vietos ir pakartos išsaugotą maršrutą.

MotorGuide Autopiloto kontrolė kol vyksta kryptinis fiksavimas ar maršruto atkartojimas autopilotas išlaikys pastovų valties / laivo greitį.


MotorGuide PINPOINT ® GPS + LOWRANCE®

Lowrance

Pagrindas valties / laivo valdyme

  • Prisijungus MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos variklį su Pinpoint ® GPS bei Lowrance®, technologijų pagalba galima lengvai padidinti Pinpoint®  GPS funkcionalumą ir kurti naujas žvejybos strategijas.
  •           Jokių keliavimo taškų limitų kuriuos galima išsaugoti, kurie padeda nukeliauti į jūsų mėgiamą vietą, MotorGuide Xi3 ar Xi5 - be limitų!
  •           Suprogramuoja jūsų mėgiamus plaukimo maršrutus, nustato jūsų greitį, dėl to žvejyba tampa profesionalesnė.
  •        Nukreipia pagal gylio ir struktūros ypatybes naudojant realaus laiko duomenis.Skaitmeniniai MotorGuide pranašumai

Sklandus bei tikslus kintamo greičio reguliavimas nuo 0% iki 100% THROTTLE ir prailgintas baterijos veikimo laikas (iki 5 kartų ilgiau). Šios dvi priežastys lemia, kad žvejai renkasi būtent su šia DPM (Skaitmeninės Jėgos Valdymo technologija) MotorGuide Xi5 ar Xi3 variklius. Taip pat yra išmani variklio apsauga plaukiant sudėtingomis sąlygomis.

Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

  • Prekės kodas: 941600050
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1,619.00€

Žymos: MotorGuide, Xi3, MotorGuide Xi3, elektrinis variklis, elektriniai varikliai