NAUJAS Minn Kota Terrova 112lbs MDI WR 72"

NAUJAS Minn Kota Terrova 112lbs MDI WR 72"

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Minn Kota Terrova 112lbs 36V, MEGA Down Imaging, Bevielis pultas 72" koja

Vieni populiariausių Minn Kota modelių – Terrova. Kodėl jie tokie populiarūs? Terrova modeliai yra ir bus pripažinti kaip darbiniai varikliai. Veikiantys nuo ryto iki vakaro, be menkiausių problemų. Su atnaujinta ir pažangiausia GPS sistema šie modeliai išliks aukščiau nei kiti konkurentai.


 • Iškėlimas/Nuleidimas: paspaudus svirtį GPS variklis nusileis į stovėjimo padėtį dar lengviau. Norint variklį iškelti Auto Park padės lengviau pastatyti variklio apatinę dalį automatiškai.
 • Išplėsta GPS variklio sistema: patikimiausia navigacinė sistema tarp žvejų. Terrova naudoja GPS valdyti variklį su naujausiomis technologijomis. Žymėtis taškus, rašyti maršrutus, valdyti greitį ar kryptį ir dar daugiau. Variklio valdymas bus dar lengvesnis su naujuoju valdymo pultu kuris turi LCD ekraną.
 • Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą elektrinio variklio valdymą iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.

 • Spot Lock: variklis laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. Su integruotu priekiniu davikliu naudojantis JOG funkcija užinkaruotą vietą galėsite pastumti į bet kurią pusę 1.5m atstumu
 • Slinkimo režimas: automatiškai reguliuos kursą ir greitį  tuo pačiu metu, reiškia, kad nebereikės prisitaikyti prie maršruto, GPS variklio greičio keitimosi net esant ir dideliam vėjui.
 • Lengvai valdomas kojinis pultas:  vienintelis pultas kuris turi Power Steering sistemą, taip pat su programuojamais mygtukais kuriuos galima susidėlioti pagal poreikius, ar tai būtų taškų žymėjimas, AutoPiloto išjungimas ar išskleisti Minn Kota sėklaus vandens inkarus. Komplekte su komunikacijos laidu.
 • Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį kol variklis veikia realiu laiku, gaunamas signalas kai baterijos lygis sumažėjo iki 20%, tam, kad būtų įjungtas Eco režimas, kuris prailgins baterijos veikimą. 
 • Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais GPS varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo WR pultelyje.
 • Nesunaikinama variklio koja: Garantija suteikiama visam gyvenimui.


 • Naudojimas per programėlę: Valdykite Terrova tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Elektrinio GPS variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.
 • Įmontuotas MEGA Side Imaging: sonaras esantis variklio kojoje suteikia ypatingai ryškų Humminbird MEGA Down Imaging atvaizdavimą. 

Funkcijos


Atnaujintas nuotolinio valdymo pultas!


Komplektacija - Terrova 112lbs variklis su MEGA Down Imaging, bevieliu pultu, pavadėliu, kojiniu pultu, sraigtu MKP-38 ir tvirtinimo elementais.

Modelis: Terrova 112lb. galia, 72" koja, MEGA Down Imaging, Bevielis pultas

Modelio numeris: 1358316

Vandens tipas: Gėlas vanduo FW

Kojos ilgis: 72 (183cm)

Galia: 112lb

Įtampa : 36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Ne

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: MEGA Down Imaging

Kojinis pedalas: Taip

Valdymas: Nuotolinis pultas

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Ne

Power Trim: Ne

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Ne

Nuotolinis pultas: Taip

i-Pilot Link (GPS): Ne

i-Pilot (GPS): Ne

Autopilot: Ne

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

Digital Maximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-38

Garantija: 2 metai


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: info@valciucentras.lt

 • Prekės kodas: V231120006
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 3,790.00€

Žymos: minn kota, terrova, mdi

//-->