Humminbird echolotų ypatybės - 2 dalis

Posted by Valciu centras 2018/02/16 0 Comment(s) Kiti straipsniai,

Be UAB Valčių centras raštiško sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti draudžiama.

Pirmoje dalyje apie HumminBird galimybes aprašėme keletą Humminbird echolotų sonarų, jų pagrindines funkcijas ir galimybes.

Šioje antroje dalyje taip pat rasite informaciją apie keletą Humminbird sonarų ir kitų ypatybių.

 SwitchFire sonaras - matykite tai, ką norite matyti. Galite įjungti ar išjungti norimus skenavimo filtrus. Humminbird SwitchFire sonaras echolotuose taip pat turi ir dvi pagrindines parinktis - Clear mode ir Max mode. 

Clear mode - ypatingai išfiltruojami vandens paviršiuje esantys objektai, matykite didžiausius objektus vandenyje be jokių pašalinių smulkių trukdžių esančių šalia, dugno struktūrą (paveikslėlis kairėje).

Max mode - matysite viską, dugno struktūrą, objektus vandens paviršiuje, dugne, visame vandenyje. Aiškiai galite matyti ir masalo judėjimą (paveikslėlis dešnėje).

   

 

 360 Imaging sonaras -  revoliucinės 360° skenavimo galimybės su Humminbird echolotais. Nuo šiol galite stebėti viską iki 45m (150ft) į tolį kas yra valties priekyje. Su 360° Humminbird sonaru pamatykite žuvį pirmiau nei ji pamatys jus, kadangi skenavimo kontūrai visada bus priekyje jūsų laivo. Net 5 skenavimo greičiai, pasirenkant lėčiausią, matysite geriausią kokybę turintį atvaizdavimą. Galimybė skenuoti vaizdą dalimis, nebūtinai 360° (žr. paveiksliuke). Radus objektą ir norint jį pažymėti ti galite daryti iškart esant įjungtam 360° skenavimui, vėliau pažymėtą tašką matysite ir savo žemėlapiuose.

   

 

 MEGA itin aukšto dažnio sonaras. Šiai dienai tik Humminbird echolotai gali pasiūlyti aukšto dažnio (MHz) skenavimą tiek SideImaging (šoninis vaizdas), tiek DownImaging (apatinis vaizdas). Net iki 3 kartų galingesnis sonaras.

Ypatingai ryškios detalės, tiksliausias kada nors buvęs atvaizdavimas. Naudojant Humminbird Mega SideImaging sonarą gyliuose iki 38 m, vaizdas į šonus matomas iki 38 m. Naudojant Humminbird Mega DownImaging sonarą gyliuose virš 38 m, vaizdas į šonus matomas iki 121 m.

   

 

 AutoChart Live funkcija - jei neturite savo norimo vandens telkinio žemėlapio ne bėda. Su Humminbird echolotais kurie turi AutoChart Live funkciją galite kurti žemėlapius patys. Tiesiog įjungus AutoChart Live skenavimas prasidės, o naujai atsirandantis žemėlapis atsiras iškart Jūsų ekranuose. Taip pat galite ir papildyti jau esamus žemėlapius, juos atnaujinti. Vidinė Humminbird echolotų atmintis leidžia įrašinėti net iki 8 valandų! Taip pat pagal sukurtų žemėlapių gylio kontūrus galite pajungti Minn Kota variklius su i-Pilot Link funkcija.