Humminbird echolotų ypatybės - 1 dalis

Posted by Valciu centras 2018/02/14 0 Comment(s) Kiti straipsniai,

Be UAB Valčių centras raštiško sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti draudžiama.

Dažnai echolotus norintys įsigyti klientai susiduria su įvairiais funkcijų trumpiniais, kurių  šifravimas užtrunka nemažai laiko ir informacijos lietuvių kalba nėra daug.

Dažnai būna neaišku kokių funkcijų Jums reikia, kurios nebūtinos, kurios būtų gerai turėti retkarčiais. Čia pateiksime populiariausių Humminbird echolotų ypatybių, funkcijų aprašymus, nemažai jų tinkami ir kitų gamintojų echolotams.

 

DualBeam sonaras - tai dviejų dažnių sonaras su siauru padengimu, naudojamas Humminbird PiranhaMAX echolotuose. Sonaro dažniai ir padengiamas plotas: 200/455 kHz padengia atitinkamai 28° ir 16°. 

 

 DualBeam Plus sonaras - taip pat dviejų dažnių sonaras, toks yra visuose Humminbird echolotuose išskyrus PiranhaMAX seriją. Sonaro dažniai ir padengiamas plotas: 200/83 kHz padengia atitinkamai 20° ir 60°. 

 

 DI - DownImaging sonaras - ryškus, aiškus dugno ir ant jo esančių nejudančių objektų (akmenys, šakos, kiti paskendę objektai) atvaizdavimas. Vaizdas pateikiamas ypatingai aiškus, tarsi paveiksliuke.

 

 Side Imaging sonaras - net 180° atvaizdavimas. Humminbird echolotuose šis sonaras skenuoja vaizdus net iki 73 metrų į vieną ir į kitą šoną. Galimybė sugraduoti rodomą vaizdą ir žinoti atstumą iki vieno ar kito objekto esančio kuriame nors šone. Norint galite GPS pagalba žemėlapyje pažymėti aptiktą objektą ar vietą į kurią norėsite sugrįžti. Kaip viskas atrodo Humminbird echolote ir vandenyje galite matyti schemoje.

 

 Chirp sonaras - net 3 skenavimo pasirinkimai su Chirp sonaru, žiūrėti žemiau nuotraukoje. Su Chirp sonaru nesudėtingai atskirsite smulkias, stambias ir trofėjines žuvis, matysite tai ko nerodo kiti sonarai. Atskirų objektų atskyrimas, matysite kur prasideda ir kur baigiasi vienas ir kur prasideda kitas objektas, keli objektai vienoje vietoje atskiriami, nesueina į vieną "debesį". Puikiai matysite savo masalo bei žuvies atvaizdus.