Lowrance PC-30-RS422 power cable
Local shops:
KAUNAS, Šlavanto g. 1
UTENA, Šaltinių g. 1
Power cable for Lowrance fishfinders PC-30-RS422
Compatible with these Lowrance models: HDS Elite-HDI Elite-Ti Elite FS Mark-4HDI Hook
Code: 000-0127-49
Need help or have questions? Call us at +370 693 55055 or write to us at [email protected].
- Product Code: V220919008
- Availability: In Stock
12008
The price in physical stores may vary.
Fuel filter for Suzuki outboard motors.
Suitable for Suzuki engines: DF 9.9B, 15A, 20A, 25A, 30A..